Cestovní agentura NICE TRAVEL Český Brod

Vážení přátelé,

Rádi cestujeme a poznáváme kulturu a krásu naší země ,  rozhodli jsme se rozšířit naší činnosti o cestovní ruch.  V Květnu 2018 jsme se přidali do sítě Cestovní agentury INVIA jako franchizingový partner.Za velmi krátkou dobu jsme získali stovky spokojených a vracejících se zákazníků, bohužel jen do doby Covidové,která cestovní ruch naprosto zničila na více jak rok.

V letošním roce se chuť a zájem o cestování vrací a i my jsme se rozhodli posunout o kousek dál. Rozhodli jsme se vstoupit do největší cestovní skupiny v ČR do skupiny FISCHER GROUP. Nabízíme zájezdy pod značkou Etravel.cz ve které naleznete  CK Fscher , EXIM tour, NEV-DAMA , PRIVILEQ a více jak 90 cestovních kanceláří z celé České republiky.

U nás si může svůj cestovatelský sen splnit každý

Sníte o dovolené ve Středomoří, pobytu na horách, prodlouženém víkendu ve světových metropolích nebo o prázdninách na nejexotičtějších plážích planety? Máme pro vás zájezdy do všech koutů světa, ať už preferujete populární destinace nebo místa daleko od davů turistů. U nás si vybere každý od rodin s dětmi, přes zamilované páry všech věkových kategorií až po single cestovatele.


 

 

Kde nás najdete:

Cestovní agentura NICE TRAVEL
Krále Jiřího 101
282 02 Český Brod

 

 

 

 

Kontaktní informace:

Vedoucí pobočky: Lenka Kroulíková

Tel: +420 721 250 235

Mail: lenka.kroulikova@nicetravel.cz

etrav