O nás


Začátek našeho příběhu se datuje do roku 2008, kdy jsem začal spolupracovat s revizními techniky v oblasti požární a ochrany a zároveň se od této doby v tomto oboru neustále profesně posouvám pravidelnými školeními. Ještě v roce 2008 vznikl náš první obchod s požární technikou.

V roce 2011 jsem přešel na živnostenskou činnost a pracoval jako revizní technik, v témže roce jsem svou činnost rozšířil o montáž a servis protipožárních dveří, revizních dvířek a větracích mřížek a nadále se školil. Prošel jsem za tu dobu školeními na výrobky firem Hilti, Dunamenti, Promat, Intumex, Walraven, DenBraven, Wurth a Protecta a mnoho dalšími. S většinou těchto výrobců stále spolupracujeme.

Největší zlom však přišel v roce 2016, kdy definitivně spatřila světlo světa společnost Požární služby Kalen s.r.o., přechod z fyzické osoby nám velmi pomohl a nastartoval nový směr. Díky této změně jsme získali mnoho významných klientů nejen v soukromé sféře ale také ve státním sektoru. V současné době zajišťujeme naše služby ve více jak 200 státních institucích a u více jak  800 soukromých subjektů. V posledních několika letech jsme rozšířili činnost o požární zabezpečení staveb a provádíme požární ucpávky pro významné stavební společnosti.

V roce 2019 jsme získali osvědčení osoby odborně způsobilé v požární ochraně, což nám umožňuje provádět a plnit úkoly v požární ochraně, jsme zároveň také způsobilí k výkonu činnosti technika požární ochrany – můžeme pro vás přichystat školení, zpracovat dokumentaci, provést kontrolu provozu, provést pravidelnou preventivní prohlídku.

Jsme tu pro Vás v dobrém i ve zlém , proto nás neváhejte kontaktovat.

Administrativa

                  Šárka Lepejová

Telefonní číslo: 792 322 372
email: info@kalen.cz

Projektový manager

Lenka Švandová

 email: Info@kalen.cz

Technik

Radim Švanda

 

Tel: 721 276 582
email: radim.svanda@kalen.cz

prodejce zájezdů

Lenka Kroulíková

Tel: 721 250 235
email:lenka.kroulikova@nicetravel.cz

Jednatel

Kamil Kroulík

Tel: 602 877 149
email: kamil@kalen.cz