O nás


Začátek našeho příběhu se datuje do roku 2008, kdy jsem začal spolupracovat s revizními techniky v oblasti požární a ochrany a zároveň se od této doby v tomto oboru neustále profesně posouvám pravidelnými školeními. Ještě v roce 2008 vznikl náš první obchod s požární technikou.

V roce 2011 jsem přešel na živnostenskou činnost a pracoval jako revizní technik, v témže roce jsem svou činnost rozšířil o montáž a servis protipožárních dveří, revizních dvířek a větracích mřížek a nadále se školil. Prošel jsem za tu dobou školeními na výrobky firem Hilti, Dunamenti, Promat, Intumex, Walraven, DenBraven, Wurth a Protecta. S většinou těchto produktů nadále spolupracujeme.

Největší zlomový rok však přišel v roce 2016, kdy definitivně spatřila světlo světa společnost Požární služby Kalen s.r.o., přechod z fyzické osoby nám velmi pomohl a můžeme se teď pochlubit řadou novými a významnými klienty. Doufáme, že si sem brzy budeme moct připsat i vaši společnost.

Od roku 2019 jsme získali osvědčení osoby odborně způsobilé v požární ochraně, což nám umožňuje provádět a plnit úkoly v požární ochraně, jsme zároveň také způsobilí k výkonu činnosti technika požární ochrany – můžeme pro vás přichystat školení, zpracovat dokumentaci, provést kontrolu provozu, provést pravidelnou preventivní prohlídku.

Veronika Kováčová

Administrativa

Telefonní číslo: 792 322 372
email: info@kalen.cz

Lenka Švandová

Projektový manažer

 

email: Info@kalen.cz

Radim Švanda

Technik v Požární ochraně

 

Tel: 721 276 582
email: technik@kalen.cz

Kamil Kroulík

Jednatel

Tel: 602 877 149
email: kamil@kalen.cz